Świetnie trafiłeś! Robimy nadruki na odzieży dla pracowników firm budowlanych już od 1 sztuki. Pracujemy na swoim sprzęcie, więc masz gwarancję niskiej ceny (od 25,97zł brutto) i realizacji zamówienia nawet w 48 godzin.
Napisz do nas maila na michal.pamiatki@gmail.com lub zadzwoń 535 465 684, a my odeślemy za darmo wizualizację z Twoim logo na koszulce, bluzie, czapce czy kamizelce.
Zobacz nasze realizacje









Twoje logo możemy nadrukować w jednym kolorze lub w pełnej palecie kolorów. Masz logo słabej jakości lub nie masz go w krzywych. Nie przejmuj się, bezpłatnie obrobimy Twoje logo, aby świetnie się prezentowało po nadruku.
Nadruki personalizowane w tej samej cenie: na każdej inne imię, stanowisko itp.
Koszulki dla firm budowlanych
koszulka standardowa

Cena z nadrukiem 35zł brutto 25,97zł/brutto - powyżej 20 sztuk
koszulka polo z kołnierzykiem

Cena z nadrukiem 50zł brutto 35,47zł/brutto - powyżej 20 sztuk
Bluzy i kamizelki dla budowlańców
kamizelka odblaskowa

Cena z nadrukiem 25zł brutto 20,73zł/brutto - powyżej 20 sztuk
bluza z kapturem

Cena z nadrukiem 85zł brutto 64,94zł/brutto - powyżej 20 sztuk
Spodnie robocze i ochraniacze z logo
Powyższe ceny dotyczą nadruku 10x10cm (jak na wizualizacji). Chcesz większe logo albo na innej odzieży? Napisz na: michal.pamiatki@gmail.com - otrzymasz wycenę w 24h.
Masz inne pytania lub wątpliwości? Dzwoń: 535 465 684 – chętnie pomożemy i sprawimy, że już w 48 godzin będziesz miał profesjonalną odzież dla swoich pracowników z logo.